Geri İade Politikası

14 günlük bir iade politikamız vardır, bu da iade talebinde bulunmak için ürününüzü aldıktan sonra 14 gününüz olduğu anlamına gelir.

İade talebinde bulunabilmeniz için ürününüzün size ulaştığı haliyle, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketleri üzerinde ve orijinal ambalajında olması gerekir. Ayrıca makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacaktır.

İade işlemini başlatmak için mytemsltd@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.


İadeniz kabul edilirse, size bir iade kargo etiketinin yanı sıra paketinizi nasıl ve nereye göndereceğinize ilişkin talimatlar göndereceğiz. Önce iade talebinde bulunulmadan bize geri gönderilen ürünler kabul edilmeyecektir.

Herhangi bir iade sorusu için mytemsltd@gmail.com adresinden bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz.


Hasarlar ve sorunlar
Lütfen siparişinizi aldıktan sonra inceleyin ve ürün kusurlu, hasarlı veya yanlış ürün alırsanız derhal bizimle iletişime geçin, böylece sorunu değerlendirebilir ve düzeltebiliriz.


İstisnalar / iade edilemeyen ürünler
Bozulabilir ürünler (gıda, çiçek veya bitki gibi), özel ürünler (özel siparişler veya kişiselleştirilmiş ürünler gibi) ve kişisel bakım ürünleri (güzellik ürünleri gibi) gibi belirli ürün türleri iade edilemez. Tehlikeli maddeler, yanıcı sıvılar veya gazlar için de iade kabul etmiyoruz. Ürününüzle ilgili sorularınız veya endişeleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin.

Maalesef indirimli ürünler veya hediye kartları için iade kabul edemiyoruz.

 

Avrupa Birliği 14 günlük soğuma süresi
Yukarıdakilere bakılmaksızın, ürün Avrupa Birliği'ne gönderiliyorsa, siparişinizi 14 gün içinde herhangi bir nedenle ve gerekçe göstermeden iptal etme veya iade etme hakkına sahipsiniz. Yukarıda belirtildiği gibi, ürününüz aldığınız durumda, giyilmemiş veya kullanılmamış, etiketli ve orijinal ambalajında olmalıdır. Ayrıca makbuz veya satın alma belgesine de ihtiyacınız olacaktır.


Para İadeleri
İadenizi alıp inceledikten sonra sizi bilgilendireceğiz ve iadenin onaylanıp onaylanmadığını size bildireceğiz. Onaylanırsa, 10 iş günü içinde orijinal ödeme yönteminiz üzerinden otomatik olarak para iadeniz yapılacaktır. Lütfen bankanızın veya kredi kartı şirketinizin de iadeyi işleme koymasının ve göndermesinin biraz zaman alabileceğini unutmayın.
İadenizi onaylamamızın üzerinden 15 iş gününden fazla zaman geçtiyse lütfen mytemsltd@gmail.com adresinden bizimle iletişime geçin.